Udeba Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Muhabbet-Sohbet
aşkı yaşamak istiyorum EmptyPaz Ekim 26, 2008 7:36 pm tarafından Esra

» en sevdiğin çizgi film kahramanı
aşkı yaşamak istiyorum EmptyPaz Ekim 26, 2008 9:19 am tarafından Esra

» en sevdiğiniz der hangisi..
aşkı yaşamak istiyorum EmptyPaz Ekim 26, 2008 9:11 am tarafından Esra

» canın ne istiyor..
aşkı yaşamak istiyorum EmptyPaz Ekim 26, 2008 9:08 am tarafından Esra

» düzyazı türleri
aşkı yaşamak istiyorum EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:33 am tarafından Esra

» uyak çeşitleri
aşkı yaşamak istiyorum EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:27 am tarafından Esra

» edebi akımlar
aşkı yaşamak istiyorum EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:20 am tarafından Esra

» edebi sanatlar
aşkı yaşamak istiyorum EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:19 am tarafından Esra

» divan edebiyatı
aşkı yaşamak istiyorum EmptyC.tesi Ekim 25, 2008 10:18 am tarafından Esra

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Nis. 29, 2024 6:30 pm tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
Esra
aşkı yaşamak istiyorum Vote_lcapaşkı yaşamak istiyorum Voting_baraşkı yaşamak istiyorum Vote_rcap 
Aslıhan
aşkı yaşamak istiyorum Vote_lcapaşkı yaşamak istiyorum Voting_baraşkı yaşamak istiyorum Vote_rcap 
~Esma~
White><Princess
*!r£m*
Chat

aşkı yaşamak istiyorum

YazarMesaj
Esra

Esra

aşkı yaşamak istiyorum Empty
MesajKonu: aşkı yaşamak istiyorum   aşkı yaşamak istiyorum EmptySalı Ekim 21, 2008 4:15 pm

Aşkı Yaşamak İstiyorum!!!
Seni sensiz yaşamaktan yoruldum... Bunun adı aşk değil, ızdırap!... Belki de aşk!... Her ne ise bilmiyorum. Ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum...

Yüreğimden kopup gelen göz yaşlarım karıştı bir başına yağmura defalarca. Omuzun yerine ıslak camlara yasladım başımı. Sen ise sadece yoktun... Bu aşk degildi, ızdıraptı... Belki de aşk... Ama ben artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyordum.

Bazen ılık esen bir rüzgardın saçlarımı okşayan. Bazen bir telefon kadar yakın, ama aslında çok uzaktın... Sen sadece yoktun, sadece yok... Ben ise artık ardınca acı bir tebessümle gülümsemek istiyorum, adın geldiğinde aklıma... Ve senin için akan gözyaşlarımı geri istiyorum karanlık gecelerimden. Bir de seni özleyerek gecen günlerimi ve hayallerimi ver bana ! Uzatıyorum işte aşkını. Yüreğime seni taşıdığımdan bu yana, sen sadece aşkı anlattın bana. Ben ise artık aşkı yaşamak istiyorum gözbebeklerinde.

Bir başına yaşanan yalnızlıklardan artakalan cam kırıklarını topla yüreğimden, çünkü taşınıyorum kimsesizliğinden... Bugünü sensiz yaşamak aşksa, seni seninle yaşayacağım yarınlara kaldırıyorum aşkı... Çünkü ben artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyorum... Biliyor musun? Seni kalbimde taşıyalı garip bir boşluk var içimde, sadece bir boşluk. Tıpkı yokluğun gibi... Ne acı, ne sızı ne de bir damla gözyaşı... Hepsi tükendi... Sensiz yaşattığın aşkın gibi...

Hislerinin acıdan hissizleştiği oldu mu senin hiç? Hissizim... Hissetmiyorum. Sadece yokluğunu yaşıyorum! Kapı çalındığında gelenin sen olmadığından eminim. Telefon çaldığında sen aramıyorsun kesin. Çünkü sen sadece yoktun bu aşkta. Sadece yok! Yokluğunda bulmuştum seni, yokluğunda kaybettim... Sen kimsesizliğimden taşınalı beri, yüreğimde bir aşk türküsü söylenmekte. Aşk şarkıları dinlemekten yorgunum. Yorgunum çünkü, yoktuk ikimizde aslında birbirimiz için, aşktan korkan iki aşk kaçkınıydık. Aşkın orta yerine düştük kavrulduk... Oysa ki yoktuk...

Bir yağmurlu gecede geçerse adım aklından... İçindeki boşlukta bir garip sızı duyarsan... Seni aramayışımdan, sormayışımdan seni unuttuğum sonucunu çıkartma sakın. Ben sadece artık aşkı dinlemek değil, aşkı yaşamak istiyorum... İşte bu yüzden... Gidiyorum!

aşkı yaşamak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» basit yaşamak